Konin

Anna Antoniak-Pietrzak

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Wierzę w ludzi. Wierzę, że ludzie mogą się zmieniać. Żyć lepiej. Bardziej. Głębiej.

Moją zawodową misją jest wspieranie procesu zmiany osobistej klientów.

W charakterze specjalisty zmiany pracuję od czerwca 2014 roku. Wspieram moich klientów, by z odwagą i wiarą w siebie podążali za swoimi wartościami oraz celami wykorzystując swój wewnętrzny potencjał. Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez OMNI Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnosis, National Board of Hypnotists. Tytuł Magistra otrzymałam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie potencjałem społecznym, a Dyplom Coacha na Studiach podyplomowych w Głównej Szkole Handlowej w Warszawie. Jestem licencjonowanym Trenerem Metody DISC, z uprawnieniami do przeprowadzania testów osobowości oraz ich interpretacji. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe, regularnie biorę udział w superwizjach, pełnię rolę mentora dla mniej doświadczonych kolegów.

Prywatnie jestem osobą niezwykle energiczną i empatyczną. Trójka dzieci pomogła mi zbudować cierpliwość oraz wewnętrzny spokój, którym dziele się z moimi klientami dając im uczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wspólnych sesji. Wszechstronne doświadczenie w pracy z ludźmi nauczyło mnie holistycznego podejścia do procesu zmiany jaka zachodzi w kliencie. Z wrodzoną ciekawością i uważnością indywidualnie dostosowuje swoje metody pracy do każdego klienta.

Moje mocne strony to profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie. W hipnoterapii najbardziej doceniam szybkość zachodzących zmian, precyzję oraz ich bezpieczeństwo.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Konin

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Berylowa 4/38, Konin
  Email:anna.antoniakpietrzak@gmail.com
  Telefon:509 808 005
  WWW:terapiahipnoza.business.site

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.