Kędzierzyn-Koźle

Grzegorz Marć

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Przeszedłem wiele szkoleń i kursów w różnych zakresach medycyny naturalnej, od terapii manualnej kręgosłupa, tradycyjnej medycyny chińskiej, po hipnozę zaawansowaną i szkolenia Omni Hypnosis Training Center, certyfikowane jako pierwszy światowy proces hipnozy według standardu ISO9001 oraz szereg innych szkoleń związanych z hipnozą i hipnoterapią zaawansowaną. Jestem również certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej.

Poznając hipnozę, zaskoczyła mnie skuteczność i szybkość, z jaką można pomóc drugiemu człowiekowi w najróżniejszych problemach i dolegliwościach. Zaledwie po paru sesjach można rozstać się z np. lękami przed wystąpieniem publicznym, depresją, fobiami i związanymi z tym dolegliwościami fizycznymi jak np. jelito drażliwe czy bólami różnego typu itp. Można stać się pewnym siebie, asertywnym, wewnętrznie spokojnym lub wolnym od nałogu.

Zafascynowało mnie jak łatwo człowiek poprzez hipnozę może dokonać w sobie zmian, gdzie przy niektórych dolegliwościach dzieje się to wręcz naocznie jak np. ból głowy lub ból żołądka, w przypadku których natychmiast po sesji ból całkowicie ustępuje często wraz przyczynami psychosomatycznymi, a więc trwale rozwiązując problem bólu. To wspaniała chwila kiedy pacjent mówi, że spokojnie i komfortowo przechodzi sytuacje, w których zawsze wcześniej czuł lęk lub że nie ma już danego problemu, jak choćby napady na słodycze lub nadmiaru kilogramów. Takie chwile są dla mnie bezcenne, są motorem do działania, powodują, że chcę wiedzieć wciąż więcej i więcej, odkrywać jak działa nasz umysł, dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej.

W Hipnoterapii szukam wraz z pacjentem przyczyn powstania symptomu. Miejscem, gdzie można go znaleźć, jest podświadomość. Hipnoza to klucz do komunikacji z nią. Z tego powodu interesuję się wszystkimi rodzajami hipnozy i wciąż odkrywam nowe techniki i możliwości. Obecnie zaczynam prowadzić szkolenia trenerskie z hipnozy i hipnoterapii.

Opinie

avatar
Marta

Grzegorz jest niesamowitym człowiekiem i jestem mu ogromnie wdzięczna za sesje hipnozy, poprzez które pozbyłam się wielu fobii i lęków napędzających mój stres. Nagle znikł mi gdzieś lęk do gryzoni, ustąpiły ataki paniki w metrze, którym przed hipnozą nie byłam w stanie przejechać nawet kilku stacji, jestem spokojniejsza, bardziej wyciszona i nie reaguję warczeniem na wszystko! Przestałam wściekać się na rzeczy, na które nie mam wpływu i nie zamartwiam się już tym, co ma się wydarzyć. Ponadto, miałam z Grzegorzem również sesje na kręgosłup i pomógł mi bardzo, bo wreszcie przestały mnie boleć plecy, biodra i kolana! Polecam szczerze sesje z nim każdemu, kto jeszcze się waha, a jedyne czego można tylko żałować to to, że wcześniej się z jego usług nie skorzystało, bo wszystko nagle staje się prostsze i bezbolesne! Grzegorz, serdecznie dziękuję Ci za pozytywny wpływ na mnie i szkoda, że Ciebie nie ma w Londynie, bo byłabym u Ciebie regularnie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w niekonwencjonalnym uzdrawianiu!

avatar
Katarzyna

Długo szukałam specjalisty a on był tak blisko mojego domu, no cóż, widocznie dopiero teraz sama podjęłam decyzje by być zdrową. Dzięki hipnozie uwolniłam nieuświadomiony lęk, po hipnozie pokazał mi się we śnie – jak powstał. Po terapii wisceralnej zniknęła niedoczynność tarczycy, nietolerancje pokarmowe, długo by wymieniać.
Dziękuje Ci za pomoc😊🌼troszkę szkoda ze nie masz kanału na yt, grupy wsparcia na fb, dużo ludzi szuka pomocy.

avatar
Jarek

Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej (usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej (zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

avatar
Agnieszka

Z całego serca polecam hipnozę u Grzegorza, w moim odczuciu jest cudotwórcą, już po pierwszej hipnozie słodycze dla mnie nie istniały , skończyłam z ” zajadaniem ” stresów, sama w to nadal nie wierzę że tak można 😍👌 do hipnozy podchodziłam sceptycznie, kiedyś myślałam że to ściema, jakieś tam czary…ale po odbyciu sesji zmieniłam zdanie, Grzegorz pomógł mi również w innych sferach mojego życia, dzięki niemu pokochałam siebie na nowo, jestem silna i wiem że to co dobre dopiero przede mną 💪💪 Grzesiu, z całego serca dziękuję za wszystko, za rozmowy, za czas który mi poświęciłeś, że nie krytykowałeś, nie wyśmiewałeś… Twoja mądrość życiowa którą dzielisz się z ludźmi mnie zdumiewa ❤️❤️ Polecam wszystkim, warto przemierzyć każdą ilość km aby oddać się w ręce tego człowieka ❤️

avatar
Karolina

Prawie 2 tygodnie temu skorzystałam z hipnozy. Do tego czasu miałam okropny problem ze słodyczami. Niepohamowana chęć jedzenia każdej możliwej ilości słodyczy i fastfoodów doprowadziły moją wątrobę do bardzo słabej kondycji a mnie samą do nadwagi wynoszącej ponad 50kg. Przyszedł czas z tym skończyć i skorzystać z pomocy niekonwencjonalnej, która już na dzień dzisiejszy zapewniła mi spadek masy ciała o 4kg oraz lepsze samopoczucie. Jestem osobą wolną od słodyczy i fastfoodów. Są mi one obojętne! Hipnoza przebiegła całkiem przyjemnie. I tutaj od razu mówię, że nie wygląda to jak na filmach 😉
Grzegorz omawia cały proces wprowadzenia przed przystąpieniem do seansu. Najczęściej już sama ta rozmowa otwiera parę klatek w głowie i nastawia pozytywnie. Hipnoza jest już tylko dopełnieniem i postawieniem kropki nad i 🙂 Polecam każdemu kto chce skończyć ze swoim nałogiem raz na zawsze, i co najważniejsze, jest o tym przekonany w 100%! Za tydzień czeka mnie kolejna, druga już sesja przypominająca, i szczerze mówiąc nie mogę się jej doczekać, bo tak rozluźniona nie byłam jeszcze nigdy.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Kędzierzyn-Koźle

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Romualda Traugutta 8, Kędzierzyn-Koźle
  Email:gm@terapienaturalne.info.pl
  Telefon:500 530 655
  WWW:hipnozaterapia.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.