Opole

Grzegorz Marć

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Przeszedłem wiele szkoleń i kursów w różnych zakresach medycyny naturalnej, od terapii manualnej kręgosłupa, tradycyjnej medycyny chińskiej, po hipnozę zaawansowaną i szkolenia Omni Hypnosis Training Center, certyfikowane jako pierwszy światowy proces hipnozy według standardu ISO9001 oraz szereg innych szkoleń związanych z hipnozą i hipnoterapią zaawansowaną jestem również certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej.

Poznając hipnozę, zaskoczyła mnie skuteczność i szybkość, z jaką można pomóc drugiemu człowiekowi w najróżniejszych problemach i dolegliwościach. Zaledwie po paru sesjach można rozstać się z np. lękami przed wystąpieniem publicznym, depresją, , fobiami i związanymi z tym dolegliwościami fizycznymi jak np. jelito drażliwe czy bólami różnego typu itp. Można stać się pewnym siebie, asertywnym, wewnętrznie spokojnym, lub wolnym od nałogu.

Zafascynowało mnie jak łatwo człowiek poprzez hipnozę może dokonać w sobie zmian, gdzie przy niektórych dolegliwościach dzieje się to wręcz naocznie jak np. ból głowy lub ból żołądka w przypadku których natychmiast po sesji ból całkowicie ustępuje często wraz przyczynami psychosomatycznymi, a więc trwale rozwiązując problem bólu. To wspaniała chwila kiedy pacjent mówi, że spokojnie i komfortowo przechodzi sytuacje, w których zawsze wcześniej czuł lęk lub że nie ma już danego problemu, jak choć by napady na słodycze lub nadmiaru kilogramów. Takie chwile są dla mnie bezcenne, są motorem do działania, powodują, że chcę wiedzieć wciąż więcej i więcej, odkrywać jak działa nasz umysł, dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej.

W Hipnoterapii szukam wraz z pacjentem przyczyn powstania symptomu. Miejscem, gdzie można go znaleźć, jest podświadomość. Hipnoza to klucz do komunikacji z nią. Z tego powodu interesuję się wszystkimi rodzajami hipnozy i wciąż odkrywam nowe techniki i możliwości. Obecnie zaczynam prowadzić szkolenia trenerskie z hipnozy i hipnoterapii.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Opole

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Kołłątaja 10/2, Opole
  Email:gm@terapienaturalne.info.pl
  Telefon:500 530 655
  WWW:hipnozaterapia.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.