Blog

Zapraszamy do czytania naszych artykułów. Znajdziesz tutaj dużo ciekawych informacji.

Hipnoza sięga źródła problemu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego przyciągasz do siebie takich, a nie innych partnerów, znajomych, klientów, szefów, pracowników? Dlaczego niektóre rzeczy nie idą tak, jakbyś tego chciał? Dlaczego masz trudności z podejmowaniem decyzji? Dlaczego nie potrafisz zmienić pracy, której tak naprawdę nie lubisz? Lub skąd się biorą towarzyszące Tobie lęki, depresje, uzależnienia, niezadowolenie ze swojego wyglądu i ze swojego życia? Co ma wpływ na Twoją samoocenę i poczucie własnego ja w otoczeniu, w którym żyjesz? Jeśli potrafisz dotrzeć do wnętrza siebie i skutecznie skontaktować się ze swoją podświadomością, uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zrozumienie czynników determinujących Twoje życie jest kluczem do dokonania zmian i poprawy jakości Twojego życia. Podejmowane próby dokonania zmian jedynie na poziomie świadomym, bardzo często są nieskuteczne, a przede wszystkim nietrwałe. Nawet jeśli przez chwilę będziesz odnosić wrażenie, że Twoje życie uległo zmianie na korzyść, będzie to tylko złudzenie. W krótkim czasie bowiem powrócą do Ciebie sytuacje „powtarzane” według starego wzorca, schematu, będące często wynikiem wewnętrznego konfliktu. Sytuacje odwzorowujące Twój obecny system wierzeń, przekonań, jak również nieprzerobione traumy, czy też nieprzepracowane emocje (szczególnie z czasów dzieciństwa). Owe sytuacje będą się powtarzać po to, byś zwrócił na nie uwagę i w końcu się z nimi uporał. Będą powracać do momentu, aż zrozumiesz, w jaki sposób dotychczasowe przekonania i wzorce myślowe kształtują Twoje życie i – co najważniejsze – dokonasz odpowiednich zmian w tym zakresie na poziomie podświadomym.

 

Skuteczna zmiana podświadomości dzięki hipnozie

Jedną z najbardziej skutecznych technik umożliwiających właściwy kontkat ze swoją podświadomością i dokonanie w niej bezpiecznych, lecz trwałych zmian jest hipnoterapia. Hipnoza skupia się na odnalezieniu przyczyny, źródła problemu. Dzięki temu, z pomocą doświadczonego hipnoterapeuty możesz uwolnić się od tego, co Cię ogranicza i ma wpływ na Twoje życie w kształcie, który nie do końca się Tobie podoba. Docierając do źródła możesz pozbyć się nałogów, traum, uwięzionych emocji, depresji. Ponadto możesz także uwolnić się od toksycznych związków, miejsca pracy czy zamieszkania, które Tobie nie służą.

Dokonane podczas sesji hipnozy zmiany w Twojej podświadomości z pewnością przełożą się na większe zadowolenie z życia, wzrost pewności siebie i lepszą samoocenę. Hipnoterapia może sprawić, że w końcu doświadczysz harmonii, wewnętrznego spokoju i uzyskasz dostęp do swojego potencjału. To z kolei da Tobie niesamowitą siłę do działania, podejmowania decyzji życiowych, odwagę do nowych wyzwań zawodowych oraz poczucie spełnienia.