Terapia

Terapia dla dzieci

Wewnętrzne problemy często mogą wydawać się bardzo banalne, lecz nie w przypadku naszych najmłodszych.

Hipnoterapia dla dzieci działa skutecznie poprzez dostęp do nieświadomego umysłu Twojego dziecka. Jest to miejsce, z którego wywodzą się nieracjonalne zachowania, negatywne emocje i inne wyuczone nawyki. Nieświadomy umysł dziecka działa jak gąbka, przyjmując wszystkie doświadczenia (dobre i złe).

W ten sposób dziecko uczy się bardzo szybko. Oferowana przez nasze centrum forma hipnoterapii dla dzieci jest niezwykle skuteczna w rozwiązywaniu „wewnętrznych zmartwień”, które często są prawdziwą przyczyną trudnych lub niecodziennych zachowań. Te wewnętrzne zmartwienia często mogą wydawać się bardzo banalne lub nieważne dla osoby dorosłej. Jednak dla dziecka mogą być przytłaczające.

Mamy jedną szczególnie fascynującą i innowacyjną technikę, która jest specjalnie zaprojektowana dla dzieci. Ta technika jest niezwykle skuteczna w leczeniu różnego rodzaju problemów dzieci, w tym irracjonalnych lęków, moczenia łóżka i innych trudnych lub przytłaczających zachowań.

Wspaniałe w tej technice jest to, że dziecko nie musi mówić o swoim „problemie”, jeśli nie chce. Może to być wielką ulgą dla dziecka, które ma trudności z rozmową o swoim problemie lub jeśli jest to kłopotliwe. Większość dzieci uważa hipnoterapię za przyjemną, interesującą zabawne. Jest to bardzo skuteczne, ponieważ dzieci uwielbiają używać swojej wyobraźni i dzieci są w tym bardzo dobre!