Wprowadzenie do sesji

Niezależnie od posiadanego problemu postaramy się znaleźć wspólne rozwiązanie.

 

Czy hipnoza działa?

Jeśli myślisz o sesji hipnoterapeutycznej i o umówieniu się na wizytę, to gratulujemy, ponieważ zrobiłeś już pierwszy najważniejszy krok! Ale jeśli wciąż masz wątpliwości w skuteczność naszej terapii, to gwarantujemy Tobie, że po pierwsze, jesteś we właściwym miejscu i po drugie, że przeprowadzimy Ciebie przez wszystko, co musisz wiedzieć o swojej pierwszej sesji. Następnie skoncentrujemy się na uzyskaniu oczekiwanego przez Ciebie rezultatu.

Często zadawane jest pytanie „Czy hipnoterapia działa?” Zarówno American Psychological Association, jak i British Psychological Society zgodnie twierdzą, że zdecydowanie tak. Dowodzą oni, że hipnoterapia jest „skuteczną techniką terapeutyczną”. Pamiętaj jednak, że wskaźnik sukcesu zależy od Ciebie. Jeśli wchodzisz w swoją sesję z otwartym umysłem i pragniesz czerpać korzyści z oferty hipnoterapii, wtedy doświadczysz wysokiej skuteczności, która przełoży się na Twój sukces. Trwała zmiana zachodzi przy Twoim pozytywnym zaangażowaniu.

Wskaźnik rzucenia palenia w oparciu o hipnoterapię wynosi 90,6% (różne źródła różnie podają, ale zawsze jest to najwyższy wskaźnik ze wszystkich możliwych metod rzucenia nałogu). Jeśli np. palacz chce rzucić palenie i ma otwarty umysł, to technika ta działała w przytłaczającej liczbie przypadków.

 

Możesz nam zaufać

Zapewniamy Cię o naszej pełnej akceptacji, ufamy Tobie, wspieramy Cię i wierzymy w Twoje zasoby, które razem wydobywamy i angażujemy dla uzyskania wymaganej przez Ciebie zmiany. Nie oceniamy, nie krytykujemy, nie dajemy gotowych rozwiązań. Działamy wspólnie z Tobą, by uzyskać skuteczne zmiany, których potrzebujesz dla zlikwidowania bólu, traumy, lęku czy zmian potrzebnych, byś mógł realizować swoje marzenia.

Jeśli wybierasz się jednak na sesję hipnoterapii, ponieważ współmałżonek/partner „wysłał Ciebie”, a Ty nie jesteś do tego przekonany, to taka sesja może nie zadziałać z zamierzonym efektem.

Nasze pakiety sesji mogą obejmować od jednej do kilku sesji. Na ogół są to sesje trwające od godziny do dwóch godzin w zależności od problemu, z jakim się borykasz.