Terapia

Likwidacja Nałogów

Rzuć palenie szybko i skutecznie! Jeden warunek - musisz naprawdę tego chcieć.

W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez Time Magazine wykazano, że hipnoza jest najbardziej skuteczną metodą na rzucenie palenia. Teraz możesz rzucić palenie z jedną lub kilkoma sesjami. Hipnoza jest 3 razy skuteczniejsza od plastrów nikotynowych i 15 razy bardziej efektywna niż siła woli. Przestudiowano i analizowano wyniki ponad 600 indywidualnych badań z udziałem ponad 72 000 osób z Ameryki i Europy zostały. Wnioski wskazują, że terapia hipnozą jest przeciętnie trzykrotnie bardziej skuteczna niż inne metody zastępowania nikotyny, a także 15 razy bardziej skuteczna niż samodzielna próba rzucenia palenia.

(Źródło: University of Washington School of Medicine, Depts. of Anesthesiology and Rehabilitation Medicine, Int J Clin Exp Hypn. 2001 Jul;49(3):257-66. Barber J. 2. New Scientist, University of Iowa, Jak jeden na pięciu rzuca palenie, Journal of Applied Psychology, 10 października 1992)

Raport opublikowany w American Journal of Clinical Hypnosis stwierdził, że 90,6% to współczynnik powodzenia w przypadku rzucania palenia za pomocą hipnozy! Spośród 43 kolejnych pacjentów poddanych temu protokołowi leczenia, 39 zgłosiło, że pozostało abstynentami w okresie obserwacji (od 6 miesięcy do 3 lat po leczeniu)