O Centrum

W Centrum Hipnozy stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie.

XXI wiek naznaczony jest wieloma dolegliwościami, które dotykają dużą część społeczeństwa. Nieustanny stres, różnego rodzaju nałogi, depresje, fobie społeczne i bezsenność. Wszyscy zmagamy się z problemami, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie, zdrowie i codzienne życie. Celem działalności Centrum Hipnozy jest odpowiedź na te problemy, niesienie pomocy i sprawienie, by nasi Klienci znów mogli cieszyć się pełnią życia.

Tworzymy największe w Polsce Centrum Hipnozy absolwentów OMNI, procesu hipnoterapii, który jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikat ISO 9001, czyli najbardziej uznaną normę dotyczącą efektywnego zarządzania jakością. Pracując w systemie OMNI dajemy naszym Klientom gwarancję, że wykorzystywane przez nas techniki są nie tylko profesjonalne, ale i powtarzalnie skuteczne. W pracy wykorzystujemy również zorientowane na najlepsze rozwiązania techniki NLP (programowanie neurolingwistyczne).

Hipnoza jako odpowiedź na problemy


Obecny model życia obciąża nas w bardzo wysokim stopniu. Jako społeczeństwo zmagamy się współcześnie z wieloma problemami. Dążenie do doskonałości, niepowodzenia na gruncie prywatnym czy zawodowym i wyścig, w którym uczestniczymy na co dzień sprawiają, że wielu z nas traci przyjemność z życia. Drakońska dieta, antynikotynowe plastry, tabletki na depresję, uspokojenie czy bezsenność to jedynie doraźne rozwiązania. Jak wiemy, często nie są one wystarczające. Obfite są z kolei w niepożądane skutki uboczne.

Jednym z rozwiązań dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami natury zarówno fizycznej, emocjonalnej jak i mentalnej jest hipnoza (hipnoterapia). Naukowo dowiedziono, że hipnoterapia jest bardzo skutecznym narzędziem poprawiającym jakość życia. Umożliwia ona trwałe usunięcie problemu, czy dolegliwości. Efekt terapii zależny jest zarówno od umiejętności hipnoterapeuty, jak i zaangażowania Klienta.
Hipnoterapia wykorzystywana jest w wielu obszarach. Do najpopularniejszych należą:

  • hipnoterapia na bezsenność;
  • hipnoterapia na stres i nerwice;
  • hipnoterapia na depresję;
  • hipnoterapia na odchudzanie;
  • hipnoterapia na lęki i fobie;
  • hipnoterapia na rzucanie palenia i inne nałogi;

Kadra wysokiej klasy profesjonalistów


Centrum Hipnozy zrzesza wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych hipnoterapeutów. Gabinety naszych ekspertów znajdują się w większości dużych miast Polski. Nasze usługi nastawione są przede wszystkim na jakość i skuteczność prowadzonych przez nas sesji hipnozy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największym sukcesem i najważniejszym miernikiem pracy.

Nasza kadra nieustannie się rozwija, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, zgodnie z najnowszymi odkryciami nauki. Wszystko po to, by dostarczać Tobie skuteczne sesje hipnozy na możliwie najwyższym poziomie.

Co o nas mówią?


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudności może przysparzać życie w bólu, chorobie, nałogu czy dyskomforcie psychicznym. Dlatego podejmując hipnozę na odchudzanie, lęk, depresję czy sen koncentrujemy się na Twoim problemie i fachowym wprowadzeniu do sesji. Naszą motywacją jest Twój uśmiech i wspólnie osiągnięty sukces. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście, a najlepszym tego dowodem jest uznanie większości dotychczasowych pacjentów.

Katarzyna, lat 47

„Hipnozie poddałam się po raz pierwszy i jestem wdzięczna za to spotkanie. Od początku uderzył mnie spokój pana Marka Bukały i jego wewnętrzna harmonia – wiedziałam, że spotkałam niezwykłego człowieka. Pomimo świadomej pracy nad sobą nie potrafiłam dać sobie rady z permanentnym bólem w podbrzuszu. Każdy rodzaj stresu powodował nasilanie się tego bólu, a żadne badania nie podawały przyczyny, a co za tym idzie – także skutecznego rozwiązania. Dlatego także do sesji u pana Marka podchodziłam sceptycznie… To była jednak podróż w głąb siebie – z każdym kolejnym oddechem odczuwałam coraz większy relaks i odprężenie. Zaufałam i czułam się bezpiecznie powierzając panu Markowi swoje tajemnice. Poddając się hipnozie odczuwałam, że to, co mi nie służyło, oddalało się i znikało, a mój umysł i ciało stawały się lekkie. Każdemu życzę tego uczucia, pozbawionego ciężaru z przeszłości i traum i odnalezienia siły i bezpieczeństwa w sobie.”

Anita, lat 43

„Niedawno zdecydowałem się na hipnozę – to było nowe doświadczenie, ale nie żałuję go. Sesja odbywała się w Centrum Hipnozy w Poznaniu w gabinecie pana Marka Bukały. Troszeczkę się obawiałam, bo sama nie wiedziałam, jak się zachowam, co będę czuła, czy nie za bardzo odkryję się ze swoimi myślami i tym, co jest we mnie… Obawy okazały się niepotrzebne. Spotkanie z panem Markiem było bardzo ciepłe, spokojne, w przytulnym gabinecie i rozpoczęło się od luźnej rozmowy, powolutku zmierzającej w kierunki problemu, z którym przyszłam. Podczas samej sesji hipnozy na stres odczuwałam spokój, byłam odprężona, a zarazem nie odniosłam wrażenia, że utraciłam kontrolę nad samą sobą. To dziwne doświadczenie, ale dobre i miłe. Jestem bardzo zadowolona, bo pokonałam kolejną barierę w swoim życiu i wiem, że było warto.”