O Centrum

W Centrum Hipnozy stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie.

XXI wiek naznaczony jest wieloma dolegliwościami, które dotykają dużą część społeczeństwa. Nieustanny stres, różnego rodzaju nałogi, depresje, fobie społeczne i bezsenność… niemal wszyscy zmagamy się z problemami, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie, zdrowie i codzienne życie. Celem działalności naszego Centrum Hipnozy jest niesienie pomocy właśnie tym osobom i sprawienie, by znów mogły cieszyć się życiem.

Tworzymy największe Centrum Hipnozy absolwentów OMNI, procesu hipnoterapii, który jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikat ISO 9001, czyli najbardziej uznaną normę dotyczącą efektywnego zarządzania jakością. Pracując w systemie OMNI dajemy Ci gwarancję tego, że wykorzystywane przez nas techniki są nie tylko profesjonalne, ale i powtarzalnie skuteczne. W pracy wykorzystujemy też zorientowane na najlepsze rozwiązania techniki NLP (programowanie neurolingwistyczne).

Hipnoza na odchudzanie, sen i walkę z nałogami


Jako społeczeństwo zmagamy się współcześnie z wieloma problemami. Dążenie do doskonałości, niepowodzenia w życiu prywatnym czy zawodowym i wyścig, w którym uczestniczymy na co dzień, sprawiają, że wielu z nas traci przyjemność z życia. Jednym z rozwiązań dla osób znajdujących się w takiej sytuacji jest właśnie hipnoza – hipnoterapia.

Czasem podczas zmagania się z codziennymi trudnościami nie wystarczą tylko doraźne rozwiązania, takie jak drakońska dieta czy antynikotynowe plastry. Naukowo dowiedziono, że hipnoterapia na sen, stres, rzucanie palenia czy hipnoza na odchudzanie może przynieść fantastyczne efekty i poprawę jakości życia. Końcowy sukces to jednak nie tylko odpowiednia hipnoza na odchudzanie, depresje, nerwice czy nałogi i nasz wysiłek, ale także Twoje zaangażowanie. Depresja, stres czy insomnia leczona za pomocą hipnozy ma najwyższe wskaźniki skuteczności powrotu do zdrowia.

Co o nas mówią?


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudności może przysparzać życie w bólu, chorobie, nałogu czy dyskomforcie psychicznym. Dlatego podejmując hipnozę na odchudzanie, lęk, depresję czy sen koncentrujemy się na Twoim problemie i fachowym wprowadzeniu do sesji. Naszą motywacją jest Twój uśmiech i wspólnie osiągnięty sukces. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście, a najlepszym tego dowodem jest uznanie większości dotychczasowych pacjentów.

Katarzyna, lat 47

„Hipnozie poddałam się po raz pierwszy i jestem wdzięczna za to spotkanie. Od początku uderzył mnie spokój pana Marka Bukały i jego wewnętrzna harmonia – wiedziałam, że spotkałam niezwykłego człowieka. Pomimo świadomej pracy nad sobą nie potrafiłam dać sobie rady z permanentnym bólem w podbrzuszu. Każdy rodzaj stresu powodował nasilanie się tego bólu, a żadne badania nie podawały przyczyny, a co za tym idzie – także skutecznego rozwiązania. Dlatego także do sesji u pana Marka podchodziłam sceptycznie… To była jednak podróż w głąb siebie – z każdym kolejnym oddechem odczuwałam coraz większy relaks i odprężenie. Zaufałam i czułam się bezpiecznie powierzając panu Markowi swoje tajemnice. Poddając się hipnozie odczuwałam, że to, co mi nie służyło, oddalało się i znikało, a mój umysł i ciało stawały się lekkie. Każdemu życzę tego uczucia, pozbawionego ciężaru z przeszłości i traum i odnalezienia siły i bezpieczeństwa w sobie.”

Anita, lat 43

„Niedawno zdecydowałem się na hipnozę – to było nowe doświadczenie, ale nie żałuję go. Sesja odbywała się w Centrum Hipnozy w Poznaniu w gabinecie pana Marka Bukały. Troszeczkę się obawiałam, bo sama nie wiedziałam, jak się zachowam, co będę czuła, czy nie za bardzo odkryję się ze swoimi myślami i tym, co jest we mnie… Obawy okazały się niepotrzebne. Spotkanie z panem Markiem było bardzo ciepłe, spokojne, w przytulnym gabinecie i rozpoczęło się od luźnej rozmowy, powolutku zmierzającej w kierunki problemu, z którym przyszłam. Podczas samej sesji hipnozy na stres odczuwałam spokój, byłam odprężona, a zarazem nie odniosłam wrażenia, że utraciłam kontrolę nad samą sobą. To dziwne doświadczenie, ale dobre i miłe. Jestem bardzo zadowolona, bo pokonałam kolejną barierę w swoim życiu i wiem, że było warto.”