O Centrum

W Centrum Hipnozy stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie.

Tworzymy największe Centrum Hipnozy absolwentów OMNI, procesu hipnoterapii, który jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikat ISO 9001. Pracując w systemie OMNI masz gwarancję że techniki których w swojej pracy używamy są powtarzalnie skuteczne i są na najwyższym profesjonalnym poziomie. W naszej pracy stosujemy również techniki NLP zorientowane na rozwiązania.

Skuteczność

Skuteczność hipnozy potwierdzona jest wieloma badaniami, ale stuprocentowa skuteczność to nie tylko nasz wysiłek, ale również Twoje zaangażowanie.

Motywacja

Naszą motywacją jest Twój uśmiech na twarzy oraz wspólnie osięgnięty sukcec. Każdorazowo motywuje nas fakt, że pomogliśmy kolejnej osobie.

Profesjonalizm

Gwarantujemy Ci profesjonalne podejście do Twojego problemu, bólu, czy choroby. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyś osiągnął w pełni swój cel.

Co Mówią Inni?

„Hipnozie poddałam się po raz pierwszy i jestem wdzięczna za to spotkanie. Uderzył mnie Pana spokój i wewnętrzna harmonia. Wiedziałam ze spotkałam niezwykłego człowieka. Pomimo świadomej pracy nad sobą nie potrafiłam dać dobie rady z permanentnym bólem w podbrzuszu. Każdy rodzaj stresu powodował że ból się nasilał, a żadne badanie nie podawało przyczyny, przez co i skutecznego rozwiązania. Nie przypuszczałam, że ta sesja coś zmieni … To była moja podróż w głąb siebie. Za każdym oddechem odczuwałam coraz większy relaks i odprężenie. Zaufałam i czułam się bezpiecznie powierzając swoje tajemnice. Odczuwałam, że to co mi nie służyło: oddalało się i znikało, a mój umysł i ciało stawało się lekkie. Życzę każdemu uczucia, pozbawionego ciężaru z przeszłości i traum. Życzę każdemu dotarcia do źródła poczucia siły i bezpieczeństwa w sobie.”

„Niedawno zdecydowałam się na hipnozę, to nowe doświadczenie ale nie żałuję. Odbywała się ona w gabinecie pana Marka Bukały w Poznaniu. Troszeczkę się obawiałam, nie wiedziałam jak sama się zachowam, co będę czuła, czy za bardzo nie odkryję się ze swoimi myślami – tym co jest we mnie… Obawy okazały się niepotrzebne. Spotkanie z panem Markiem było bardzo ciepłe, spokojne w przytulnym gabinecie i zaczęło się od luźnej rozmowy, powolutku zmierzającej w kierunku problemu z którym przyszłam. Podczas samej hipnozy, odczuwałam spokój, byłam odprężona, a zarazem nie odniosłam wrażenia, że utraciłam kontrolę nad samą sobą. To dziwne doświadczenie, ale dobre i miłe, teraz wiem, że podjęłam trafną decyzję. Jestem bardzo zadowolona, bo pokonałam kolejną barierę w swoim życiu i wiem, że było warto.”