Blog

Zapraszamy do czytania naszych artykułów. Znajdziesz tutaj dużo ciekawych informacji.

Najbliższy kurs hipnozy zawansowany 13-19.03.2022

Oferta szkolenia:

Zaawansowany kurs hipnozy przeznaczony jest dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności i skuteczność w roli hipnoterapeutów. Nauczysz się zaawansowanych technik terapeutycznych, co pozwoli Ci nabrać swobody i pewności w wykonywanym zawodzie.

Doświadczysz intensywnej pracy grupowej i indywidualnej, a także będziesz wiedział jak radzić sobie w niestandardowych sytuacjach, kreatywnie tworząc własne rozwiązania i narzędzia zmiany. Dołączysz do programu mentorskiego i uzyskasz możliwość dodatkowej certyfikacji na poziomie Master AkademiaHipnoterapii.pl

Wiedza teoretyczna każdorazowo znajduje swoje przełożenie w ćwiczeniach i w praktycznym doświadczeniu, w którym bierze udział każdy z uczestników kursu. Wszystkie narzędzia są omawiane pod kontem ich wykorzystania, możliwości zastosowania oraz są prezentowane uczestnikom kursu w formie pokazu na żywo. Podział na trzyosobowe podgrupy i ćwiczenia rotacyjne powodują, iż każde narzędzie jest nie tylko doświadczane z pozycji klienta i trenera, ale także jako obserwatora, co zdecydowanie zwiększa skuteczność i umiejętność powielania danej techniki. Jesteśmy przekonani, że aby być skutecznym trzeba zrozumieć jak dane narzędzie działa, trzeba jego doświadczyć jako klient i przećwiczyć jako hipnoterapeuta. Te trzy perspektywy pozwalają raz poznaną nową umiejętność wcielić na stałe w warsztat swojej pracy. Całość procesu uczenia się jest wspierana przez dwóch doświadczonych trenerów praktyków hipnoterapii, którzy są dostępni dla Ciebie na każdym etapie nauki, aby odpowiadać na pytania i dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami, jak jeszcze lepiej wykorzystywać nowo poznane zagadnienia. Doświadczysz transów.

Warszawa 13-19.03.2022

Wróć do listy kursów          Dowiedz się więcej o kursie