Bydgoszcz

Joanna Cysdorf

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się naturalnymi metodami uzdrawiania. W swojej praktyce łączę różne metody, które uzupełniają się wzajemnie. Moje doświadczenia w pomocy ludziom doprowadziły mnie do tego, że uznałam, iż hipnoza i hipnoterapia jest techniką, która przyspiesza wiele procesów uzdrawiania zarówno na poziomie ciała, umysłu ale również duszy. Holistyczne podejście do człowieka jest najefektywniejszą metodą jego uzdrowienia o czym dzisiaj już ogólnie wiadomo.

Z wykształcenia akademickiego jestem Pedagogiem Pracy ze specjalizacją Edukacja i Poradnictwo Zawodowe. Moje zainteresowania poprowadziły mnie dalej i oprócz pedagogiki zajęłam się alternatywnymi metodami uzdrawiania. Zarówno na poziomie ciała jak i psychiki. Ukończyłam dwa kierunki w Studium Psychologii Psychotronicznej: Psychologię Psychotroniczną ze specjalnością Doradca Życiowy oraz Bioterapie.

Jestem też certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania i rebirtherem (joga oddechowa), wykorzystuję w swojej pracy elementy Totalnej Biologii (oprócz zwalczania objawów dolegliwóści dochodzi się do jej przyczyny i tą przyczynę się likwiduje), prowadzę Szałasy Potów. Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą i członkinią National Guild of Hipnotists. Współpracuję z Centrum Psychoterapii HEAL w Bydgoszczy. Zapraszam serdecznie na sesje.

Umawianie sesji tylko drogą telefoniczną.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Bydgoszcz

  Dane kontaktowe

  Gabinet:Dom Zdrowienia, ul. Wojska Polskiego 59C, Bydgoszcz
  Email:joannac@centrumhipnozy.com
  Telefon:501 632 150
  WWW:twojahipnoza.com

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.