Zielona Góra

Elżbieta Patelak

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Elżbieta Patelak, pracuję jako psycholog, psychoterapeuta oraz hipnoterapeuta. Moja praca jest równocześnie moją pasją. Pasjonuje mnie rozwój człowieka oraz ciągle nie do końca zbadane możliwości ludzkiego umysłu. Dlatego sięgnęłam po bardzo skuteczne narzędzie jakim jest hipnoza terapeutyczna, ponieważ skupia się ona na niwelowaniu przyczyn, a nie tylko symptomów problemu. Eksplorowanie ludzkiej świadomości i nieświadomości pozwala na wydobycie potencjałów drzemiących w każdym z nas. Moim celem jest wspieranie osób w dążeniu do szczęśliwego i spełnionego życia zgodnego z ich własnymi potrzebami.

Jestem hipnoterapeutką certyfikowaną przez OMNI Hypnosis Training Center – największą i zdecydowanie najlepszą szkołę hipnozy na świecie, National Guild of Hypnotists, International Board Of Hypnosis Education And Certification. Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej, takich jak: Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Terapia Dialektyczno-Behawioralna, Teoria Ram Relacyjnych, Racjonalna Terapia Zachowania, Psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej oraz liczne szkolenia w terapii ACT (acceptance & commitment therapy).

W swojej pracy wykorzystuję podejście z Trzeciej Fali Behawioryzmu, głównie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), uważności/mindfulness. Najważniejszym wyznacznikiem stosowanych przeze mnie metod pracy jest ich udowodniona naukowo skuteczność oraz solidne fundamenty teoretyczne. Jestem członkiem międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz nauki kontekstualno behawioralnej Association for Contextual Behavioral Science (ACBS) oraz członkiem stowarzyszenia ACBS Polska. W trosce o dobro klientów nieustannie dbam o rozwój swoich kompetencji i umiejętności, poszerzam swoją wiedzę i zdobywam doświadczenie biorąc udział w licznych kursach i warsztatach specjalistycznych oraz konferencjach.

Aby zapewnić pomoc na wysokim poziomie, zgodną z aktualną wiedzą psychologiczną i terapeutyczną swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jako psycholog i psychoterapeuta, kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Kieruję się również szacunkiem, akceptacją oraz dyskrecją zachowując tajemnicę zawodową. Zapraszam na profesjonalny i kompleksowy proces hipnozy.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Zielona Góra

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Niecała 2b, Zielona Góra
  Email:kontakt.psycholog@wp.pl
  Telefon:883 509 663
  WWW:elzbietapatelak.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.