Gdynia

Lech Dębski

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Lech Dębski, z wykształcenia jestem lekarzem, ze specjalizacją II stopnia w psychiatrii. Przez 9 lat pracowałem jako asystent w II Klinice Chorób Psychicznych Akademii Medycznej w Gdańsku. Wtedy stwierdziłem, że zamiast pisać prace naukowe i przypisywać leki pacjentom wolę pomagać ludziom przy użyciu słów. Początkowo stosowałem terapię Gestalt i pracę z ciałem, od 1993 roku NLP, a od 1998 roku hipnozę.

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, certyfikowanym praktykiem hipnozy ericksonowskiej oraz certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej. Hipnozy uczyłem się od od wielu specjalistów krajowych i zagranicznych (Betty Alice Erickson, Jeffrey Zeig, Ernst Rossi, Michael Yapko, Paul McKenna, Igor Ledochowski, John Overdurf i inni). Jestem też trenerem NLP, przez wiele lat byłem najbliższym współpracownikiem Andrzeja Batko, znanego jako „ojciec polskiego NLP”.

W swojej pracy stosuję głównie połączenie hipnozy i NLP, wsparte innymi metodami. Specjalizuję się zwłaszcza w terapii zaburzeń lękowych, fobii oraz zaburzeń związanych ze stresem.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  Dane kontaktowe

  Email:lechd@centrumhipnozy.com
  Telefon:606 640 441
  WWW:nlp.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.