Jaworzno

Adam Aniszewski

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Adam Aniszewski i prowadzę gabinet hipnozy i hipnoterapii w Jaworznie. Od dziecka zwracałem uwagę na różnice w sposobach myślenia i postrzegania ludzi, którzy mnie otaczali, pasjonowałem się procesami myślowymi, tym w jaki sposób pracuje umysł oraz technikami uczenia się i zapamiętywania. Od wczesnych lat interesuję się również psychologią, rozwojem osobistym i terapią uzależnień. Poszukiwałem własnej drogi na to by pomagać ludziom. Jako doktorant przekonałem się, że hipnoza daje takie możliwości, postanowiłem to dokładnie sprawdzić.

Hipnoza okazała się wspaniałym narzędziem do dokonania przemian u moich klientów, transformacji trudnych emocji czy rozwiązania konfliktów wewnętrznych. Efektem mojego dalszego rozwoju jest otworzenie gabinetu i pomaganie wielu osobom. W międzyczasie stałem się certyfikowanym hipnoterapeutą i absolwentem największej oraz uważanej za najlepszą na świecie szkoły hipnozy OMNI Hypnosis Training Center. Skończyłem wiele szkoleń z zakresu hipnozy i rozwoju osobistego, miałem szczęście szkolić się u takich osób jak: Mateusz Grzesiak, Eric Worre czy Brian Tracy. Jestem członkiem największej światowej organizacji zrzeszającej hipnoterapeutów i hipnotyzerów The National Guilt of Hipnotists oraz biorę udział w ogólnopolskich projektach związanych z hipnoterapią.

Ponieważ na co dzień prowadzę gabinet to naturalnym jest, że poszerzam swoje kompetencje. Myślę, że dla wielu osób, które rozpoczynają u mnie terapie często ważniejsze jednak jest to jaką jestem osobą. Pozwól, że odpowiem opiniami moich klientów – zachęcam Cię do przejrzenia opinii o mnie zarówno na tej stronie jak i w innych źródłach. Zapraszam Cię również do kontaktu, dopełnię wszelkich starań, żeby w sposób bezpieczny i skuteczny Ci pomóc.

Opinie

avatar
Katarzyna

Po dwóch wizytach na hipnoterapii u Adama pozbyłam się problemu z kompulsywnym objadaniem. Ponad to zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza i mam wyższą samoocenę. Serdecznie polecam!! 5/5

avatar
Rafał

Po kilku sesjach hipnozy 90% moich problemów z którymi przyszedłem nie istnieje jakby nigdy ich nie było. Z resztą sobie wkrótce poradzę : ) Polecam

avatar
Maria

Zdecydowanie polecam spotkania z Panem Adamem. Terapia dała błyskawiczne i fenomenalne efekty. Dzięki Panu Adamowi moje życie nabrało barw. Problemy z którymi przyszłam (stany lękowe) pozostały jedynie wspomnieniem. Pan Adam jest serdeczną osobą z dużą wrażliwością ,dzięki czemu w tak szybki sposób zbliżył się do moich problemów i skutecznie uplasował terapię. Pan Adam był w kontakcie że mną w trakcie leczenia. Bardzo polecam, pełen profesjonalizm.

avatar
Łukasz

Pełen profesjonalizm, serdeczne podejście oraz zaangażowanie ze strony p. Adama już podczas pierwszego spotkania pozwoliło mi totalnie odpuścić wszelkie uprzedzenia, zaufać jemu i jego doświadczeniu. Dzięki temu mogłem przejść przez trudny okres w moim życiu dowiadując się wielu ciekawych rzeczy o sobie.  Kolejne dwie sesje sprawiły że znowu odzyskuje chęć do życia, uśmiecham się częściej i zaczynam patrzeć na ten świat jak na przyjaciela a nie wroga. Złapałem drugi oddech, poczułem ten spokój a brak lęków poprawił jakość mojego życia i dodał mi pewności siebie. Dziękuję Adamie i jestem Tobie mega wdzięczny. Wszystkiego dobrego. Polecam!! Jest to sposób rozwiązania wielu życiowych supłów, które psują komfort życia.

avatar
Iwona

Wspaniale! Polecam każdemu! Pan Adam jest przede wszystkim profesjonalistą co w hipnozie jest bardzo ważne. Jest też niesamowicie ciepłą osobom którą od pierwszej chwili darzy się zaufaniem. Odbyłam kilka sesji dzięki którym moje blokady całkowicie ustąpiły. Profesjonalizm, dyskrecja a przede wszystkim niesamowite umiejętności i fantastyczne rezultaty!

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Jaworzno

  Dane kontaktowe

  Gabinet:pl. św. Jana 2/gab. 6, Jaworzno (k. Katowic)
  Email:adama@centrumhipnozy.com
  Telefon:880 891 319
  WWW:adamaniszewski.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.