Kraków

Jerzy Pocica

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Jerzy Pocica. Z wykształcenie jestem psychologiem klinicznym. Zaczynałem swoją pracę jako doradca psychologiczny i psychoterapeuta w Krakowskich ośrodkach pomocy psychologicznej – Wojewódzka Poradnia Wychowawczo-Zawodowa i Krakowski Ośrodek Terapii. Od 25 lat prowadzę firmę szkoleniowo-konsultingową, dzieląc moją aktywność pomiędzy coaching – konsulting – szkolenia – wykłady na uczelni. Od 10 lat znowu aktywnie pracuje jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta.

W psychoterapii i pomaganiu stosuję hipnozę, hipnointegracyjną psychoterapię głębi, psychoterapię integratywną – opartą na psychoterapii gestalt, psychoterapii poznawczej i psychodynamicznej, analizę psychobiologiczną, coaching, leczącą rozmowę. Wykorzystuję w niej również moje doświadczenia życiowe i doświadczenia z aktywności szkoleniowo -konsultingowej, z tysięcy godzin spotkań i rozmów, których celem było wsparcie w odkryciu źródeł problemów, zasobów osobistych do ich rozwiązania oraz w znalezieniu rozwiązań prowadzących do uzdrowienia, zmiany i rozwoju.

Jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą. Posiadam certyfikat Hipnoterapeuty Szkoły Hipnozy i Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (HITT) w Towarzystwie Hipnozy i Badań nad Hipnozą (I-GTH), certyfikat hipnoterapeuty OMNI Hypnosis, certyfikat Hipnoterapeuty – Instytut NLP. Pracuję głównie z problemami w obszarach: lęk, napady paniki, fobie, traumy, brak pewności siebie, blokady w efektywnym działaniu – osiąganiu ważnych celów, blokady w tworzeniu dobrych relacji miłości i przyjaźni, radzenie sobie ze stresem, radzenie sobie z nieświadomością i automatyzmami wewnętrznych schematów i konfliktów, które blokują zdolność do prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, kłopoty w relacji w parze, w relacji w rodzinie, potrzeby rozwoju siebie na miarę swoich talentów i powołania.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Kraków

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Sokołowskiego 24, Kraków
  Email:jerzy@przystanekterapia.pl
  Telefon:602 676 772
  WWW:przystanekterapia.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.