Łódź

Jolanta Sokołowska

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Głównej Handlowej i University of Maryland. Jestem biologiem-genetykiem, konsultantem finansowym, menedżerem, coachem i terapeutą. Od zawsze interesowałam się psychologią, socjologią i religiami. Szukając własnej harmonii ciała, umysłu i duszy uczestniczyłam w ogromnej ilości warsztatów i kursów z rozwoju osobistego, życia duchowego i zdrowego stylu życia.

Był czas, kiedy zarządzałam grupą ponad 1000 osób. Prowadziłam szkolenia motywacyjne i warsztaty z rozwoju osobistego oraz coaching zawodowy. Jestem założycielem projektu W Harmonii…Ciała, Umysłu i Duszy, a w nim coachem, terapeutą, afirmatorką życia, osobą, która kocha ludzi i świat.

Jako profesjonalny hipnoterapeuta, wspieram leczenie: uzależnień, otyłości, traum, depresji, trudnych relacji. Docieram do źródła problemu. Silne działanie, które staje się punktem zwrotnym w zmianie jakości życia.

Opinie

avatar
Ola

Przez wiele lat zadawałam sobie pytanie kim jestem i widziałam tylko negatywne rzeczy wokół siebie. Sesje indywidualne pozwoliły mi dotrzeć do mojego wewnętrznego piękna, poczuć jak bardzo jestem wartościową osobą i przede wszystkim cieszyć się każdym dniem, dostrzegając tylko pozytywne aspekty życia. Dziękuję Jolu.

avatar
Agnieszka

Moje relacje z synem są wreszcie pełne zrozumienia i miłości, odkąd oboje popracowaliśmy z Jolą i zrozumieliśmy co było naszym problemem, a przede wszystkim zaczęliśmy bardziej czuć i myśleć sercem. Ja miałam zawsze wrażenie, że nie pasuję do tego świata, a przeszłość bardzo mi ciążyła. Często czułam niepokój, bezsilność i smutek. Po sesjach z Jolą odzyskałam spokój wewnętrzny, sens i radość życia. Wreszcie czuję, że żyję tu i teraz i to daje mi ogromną siłę. Odzyskałam wpływ na swoje życie i na to co dzieje się wokół mnie. Zmiany przekroczyły moje oczekiwania. Dziękuję bardzo!!!

avatar
Agata

Spotkania z Jolą o 180 stopni odmieniły moje życie, na każdej jego płaszczyźnie. W czasie jednego spotkania zdobywa się bowiem wiedzę, do której latami dochodzi się w trakcie wielogodzinnych sesji u psychologa. Jolu, jesteś moim Aniołem, dziękuję za wszystko!

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Łódź

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Stefana Żeromskiego 51, Łódź
  Email:jolantas@centrumhipnozy.com
  Telefon:604 902 774
  WWW:wharmonii.eu

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.