Lublin

Artur K. Gano

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Pasjonuję się hipnozą i nieograniczonymi możliwościami jakie ze sobą niesie praca z podświadomością od 2012 roku. Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy oraz National Guild of Hypnosis. Uwielbiam pracować z ludźmi pomagając im pozbyć się problemów oraz osiągać pełnię ich potencjału. Wierzę, że w każdym z nas jest wewnętrzna mądrość i moc uzdrawiania, która pomaga odnaleźć najlepszy sposób, aby stworzyć osobiste szczęście i wspaniałe relacje. W mojej praktyce szczególne miejsce zajmuje praca z ludzką seksualnością, ponieważ wierzę, że spełnienie w tej dziedzinie pomaga tworzyć piękne relacje i osiągać sukcesy w wielu dziedzinach życia.

Jestem absolwentem Studiów Podyplomowych „Seksuologia Praktyczna” na Uniwersytecie SWP oraz wielu kursów i warsztatów z zakresu pracy z seksualnością min: SAR (Sexual Assessment and Restructuring) – organizowanego przez SexCouch University, San Francisco. Jestem pełnym empatii, ciepłym mężczyzną, który roztacza atmosferę zrozumienia i pełnej akceptacji każdego człowieka, kochającym ojcem 2 córek, pasjonatem podróży oraz rozwoju osobistego w wielu wymiarach.

Zapraszam Cię na spotkanie, które odmieni Twoje życie.

Opinie

avatar
Alicja

Super warsztat, podejście do metody i technik. Czerpie wiedzę z wielu źródeł, ciągle poszerza wiedzę, ale co dla mnie osobiście najważniejsze, jest jednym z trojga hipnoterapeutów, z którymi – szczerze! – najlepiej mi się kiedykolwiek przechodziło przez proces! (Sama jestem psychologiem-hipnoterapeutą i gorąco polecam Artura)

avatar
Olga

Warto skorzystać z sesji hipnotycznej w PoMoc, nie tylko przy wychodzeniu z problemów lub traum. Hipnoterapia jest także metodą, która poszerza świadomość i pomaga lepiej połączyć się z intuicja, nadświadomością i podświadomością. Dzięki operowaniu na niskich częstotliwościach mózgu, Artur pomaga wprowadzić ciało w trans i głęboką relaksację, na której poziomie zachodzą bardzo głębokie procesy regeneracji organizmu. W stanie całkowitego rozluźnienia jesteśmy w stanie lepiej skomunikować się z naszym wewnętrznym wszechświatem, a Artur prowadzi nas przez ten proces, pomagając zrozumieć zachodzące zjawiska.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  Dane kontaktowe

  Email:artur.gano@hipnoza.expert
  Telefon:503 059 494

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.