Toruń

Miłosz Krusiński

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Miłosz Krusiński i jestem hipnoterapeutą certyfikowanym przez najbardziej cenione na świecie organizacje w tej dziedzinie: National Guild of Hypnotists, International Board of Hypnosis oraz OMNI Hypnosis Training Center. Z hipnozą zawodowo lub rozwojowo związany jestem od ponad 10 lat – regularnie praktykując. Przez kilka lat zajmowałem się także zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej, dzięki czemu posiadam doświadczenie w szeroko pojętym coachingu.

Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoterapia pomogła mi skutecznie pozbyć się pewnych ograniczeń, dlatego kiedy będziesz mówić o swoich problemach, będę mógł Cię lepiej rozumieć, a dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w transformowaniu życia moich Klientów, będę wiedział jak Ci pomóc.

Podczas naszych sesji możesz liczyć na empatię z mojej strony, pełen profesjonalizm i przede wszystkim energię, która motywuje mnie do pomocy ludziom, którzy chcą być szczęśliwi, wolni i chcą podążać w kierunku realizacji swoich celów.

A czy Ty chcesz odmienić swoje życie i podążyć właściwą dla siebie drogą? Jeśli tak, to skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij swoją skuteczną zmianę!

Opinie

avatar
Agata

Polecam seanse hipnotyczne u Miłosza. Przytulny gabinet, gdzie odbywają się sesje pomaga w zrelaksowaniu się i 'odpłynieciu’. Seans przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pomógł mi znacznie w zredukowaniu stresu poprzez znalezienie jego przyczyny. To jest zaskakujące, że podczas hipnozy w pełni odczuwa się świadomy relaks, a regresje do lat niemowlęcych pozwalają przeżyć na nowo i zrozumieć emocje przeżywane przeze mnie, teraz jako dorosłej osobie. Polecam serdecznie.

avatar
Karolina

Miłosz pomagał mi w przygotowaniach do porodu, dzięki regularnym sesjom hipnozy urodziłam bez znieczulenia siłami natury córeczkę. Sam poród przebiegał błyskawicznie, a co najważniejsze dzięki sesjom byłam w stanie w pełni kontrolować ciało i umysł co zniwelowało ból oraz przyspieszyło akcję porodową.

avatar
Jola

Po 17 latach palenia papierosow Miłosz Krusiński – Hipnoterapeuta uwonil mnie od tego nalogu 😁 . Po sesji hipnozy nie odczuwam potrzeby palenia papierosow a moje pluca rozkoszuja sie czystym powietrzem 😇. Dziekuje bardzo za profesjonalizm,zrozumienie i pozytywna energie 🙏. Z czystego serca polecam 👍

avatar
Natalia

Efekty widziałam już następnego dnia! Bezpiecznie, sympatycznie i profesjonalnie! Pewnie jeszcze tu zawitam 😀 Po hipnozie czułam się jakby ciężar spadł mi z serca, czułam jakbym z nowa czysta kartą mogła dalej iść przez życie. Bardzo bardzo polecam każdemu bez względu na to jaki ma problem 🙂

avatar
Monika

Czasem w życiu towarzyszy nam uczucie, którego nigdy nie zapraszaliśmy. Jest z nami od zawsze i nie jest miłe. Nie wiemy, skąd się wzięło, ani jak i dlaczego wrosło w całe nasze jestestwo. Widzimy, jak silnie i dewastująco oddziałuje na wszystko, co robimy, ale nie mamy pojęcia, co z nim począć. Takie jest moje doświadczenie. Dzięki hipnozie dotarłam do tych informacji, w asyście Miłosza dokonałam transformacji i ten ciężar o masie wielu ton, który przewalał się we mnie całe moje życie, ROZPUŚCIŁ SIĘ. To jest dla mnie niemal szokujące. I wielka radość. I od maja 2020 obserwuję sukcesywne zmiany w moim postrzeganiu rzeczywistości i w wielu obszarach mojego funkcjonowania, co wyraża się w wyborach, które dokonuję, w przestrzeni, którą sobie stwarzam. Niezwykłe, że w ciągu jednej sesji dokonało się uwolnienie. TRWAŁE UWOLNIENIE.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Toruń

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Rynek Nowomiejski 9, Toruń
  Email:milosz.krusinski@gmail.com
  Telefon:579 593 109
  WWW:miloszkrusinski.com

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.