Toruń

Miłosz Krusiński

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń

O Mnie

Nazywam się Miłosz Krusiński i jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez najbardziej cenione na świecie organizacje w tej dziedzinie: National Guild of Hypnotsist International Board of Hypnosis oraz OMNI Hypnosis Training Center. Z hipnozą zawodowo lub rozwojowo związany jestem od ponad 10 lat – regularnie praktykując. Przez kilka lat zajmowałem się także zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej, dzięki czemu posiadam doświadczenie w szeroko pojętym coachingu.

Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoterapia mi również pomogła skutecznie pozbyć się pewnych ograniczeń dlatego kiedy będziesz mówić o swoich problemach będę mógł Cię lepiej rozumieć, a dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w transformowaniu życia moich Klientów, będę wiedział jak Ci pomóc.

Podczas naszych sesji możesz liczyć na empatię z mojej strony, pełen profesjonalizm i przede wszystkim energię, która motywuje mnie do pomocy ludziom, którzy chcą być szczęśliwi, wolni i chcą podążać w kierunku realizacji swoich celów.

A Ty chcesz odmienić swoje życie i podążyć właściwą dla siebie drogą? Jeśli tak to skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij swoją skuteczną zmianę!

Kontakt