Olsztyn

Rafał Gosztowtt

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Rafał Gosztowtt. Jestem life i business coachem oraz hipnoterapeutą, który pomaga osobom zmęczonym i sfrustrowanym swoim dotychczasowym życiem odnaleźć pasję, radość i satysfakcję z każdego minionego dnia i tego co w życiu robią. Temat ten jest mi szczególnie bliski dlatego, że sam byłem w takim miejscu i przeszedłem tą drogę.

Przez kilkanaście lat pracując w sprzedaży w korporacjach z branży IT oraz finansów, czułem coraz mniej radości z życia i pracy, zaczęły pojawiać się silne niekorzystne emocje i w mojej głowie pojawiały się myśli, że tak nie chcę. Nie wiedziałem jednak czego innego chcę w zamian. W tzw. międzyczasie czytałem książki związane z rozwojem osobistym i próbowałem się odnaleźć, ale bez pozytywnego rezultatu. Pewnego dnia kiedy moje silne emocje sięgnęły zenitu i miałem zdarzenie nadające się do „stop wariatom drogowym” stwierdziłem, że tak nie chcę i muszę coś z tym zrobić. Postanowiłem, skorzystać z pomocy. Nie byłem gotów na pracę 1 na 1, więc zacząłem uczestniczyć w szkoleniach. Każde dawało mi nowe umiejętności i wiedzę, ale jedno sprawiło, że odkryłem na nowo kim i jaki jestem. Wiedziałem, że na dłuższą metę praca w korpo nie jest możliwa i postanowiłem zająć się tym co jest zgodne z moimi wartościami i sprawia mi ogromną przyjemność.

Zainwestowałem w tą możliwość dużą część swoich oszczędności oraz czasu na wiele szkoleń u najlepszych specjalistów, które przygotowały mnie do pracy jako coach, hipnoterapeuta i trener rozwoju osobistego i dziś pomagam osobom, z którymi pracuję w ramach projektu rozwojowo-edukacyjnego Ja 2.0 odkryć i odnaleźć siebie, radość w życiu oraz lepiej wykorzystać swój potencjał. Hipnoza obok NLP to moje podstawowe narzędzie pracy z klientem, dzięki czemu mogę pomóc zmienić Ci niekorzystne programy w podświadomości prowadzące do kompulsywnych zachowań, nałogów, niewspierających przekonań czy innych problemów uniemożliwiających Ci żyć tak jak chcesz.

Opinie

avatar
Iwona

Podczas pracy w hipnozie z Rafałem mogłam wrócić do wydarzeń z życia których nie pamiętałam ,które były traumatyczne i miały wpływ na moją reakcję w różnych sytuacjach .Często nie rozumiałam dlaczego mój organizm reaguje w taki a nie inny sposób w podobnych do siebie zdarzeniach. Hipnoza pokazała mi że błędnie oceniałam to co mi się przytrafiło. Dzięki niej mogłam spojrzeć na nie z innej perspektywy i uwolnić się od niepożądanych odczuć , reakcji i blokad które utrudniały mi bycie szczęśliwą.

avatar
Ewa

Rafał zmienił moje podejście do tematu hipnoterapii. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu, nie zajął się jedynie objawem, ale wspólnie dotarliśmy do jego przyczyny. W bezpiecznej atmosferze i z ogromnym szacunkiem dla moich emocji zaopiekował się mną. Nie tylko ja, ale również moje otoczenie odczuło pozytywną zmianę już po pierwszej sesji. To fantastyczny człowiek, serdecznie polecam.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  Dane kontaktowe

  Gabinet:Boenigka 7d, Olsztyn
  Email:rafalg@centrumhipnozy.com
  Telefon:729 102 102
  WWW:rafalgosztowtt.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.