Szczecin

Piotr Otto

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Jestem Hipnoterapeutą Dyplomowanym, Członkiem i Certyfikowanym Trenerem Hipnozy Neurodynamicznej Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists, Trenerem Biznesu Grupy SET, Life Mentorem, Trenerem Zmiany Osobistej. Od zawsze w podróży po bezdrożach umysłu i rozwoju osobistego. Poszukiwaczem kreatywnych rozwiązań w pracy z ludzkim umysłem, zarówno w nurtach rozwojowych zachodu jak i wschodu. W swojej praktyce korzystam ze zróżnicowanych metod pracy w poszerzonych stanach świadomości wykorzystując znane narzędzia w nieznany sposób.

Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpocząłem od poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się w mojej głowie pytanie „dlaczego”. To słowo, które w miarę upływu czasu zaczęło brzmieć w moim umyśle jak dźwięk wielkiego, ciężkiego dzwonu, który nigdy nie cichnie. Być może w Twoim życiu nadszedł czas, kiedy zrobiło się ciemniej i zaczynasz słyszeć ten sam dźwięk lub odczuwać nieprzyjemne emocje. Być może jesteś w miejscu i czasie kiedy odnosisz wrażenie, że ścieżka Twojego życia prowadzi w sam środek niczego. Kiedy wokół znajduje się „nic”, albo nawet „coś” i chciałbyś wiedzieć co to jest… Być może nadszedł moment, kiedy tylko ta jedna, najgłębsza część Ciebie wie co to jest, jak wygląda i gdzie się znajduje… Część, która jest z Tobą od „zawsze” i do „kiedyś”… Subtelna, nieuświadomiona struktura, zawierająca odpowiedzi na już zadane i jeszcze nie zadane pytania…

Kiedy już poczułeś, że jesteś gotów sięgnąć po głębokie odpowiedzi, skontaktuj się ze mną. Dotrzyj do najgłębszych pokładów siebie i uświadom sobie, że w Twoim życiu już nic nigdy nie będzie takie samo jak wcześniej. Moja wieloletnia praktyka jako mentora, coacha i terapeuty oraz własne doświadczenia życiowe nabyte m.in. podczas 20 lat służby w strukturach siłowych RP, wyposażyły mnie w unikalny zestaw wiedzy dotyczącej różnych aspektów funkcjonowania umysłu w sytuacjach wysokiej presji. Dlatego doskonale rozumiem specyfikę pracy osób funkcjonujących w warunkach szczególnej odpowiedzialności. Managerów, ludzi biznesu, artystów, osób publicznych oraz funkcjonariuszy struktur siłowych RP. Oddaję zatem do Twojej dyspozycji bogaty zestaw wiedzy i kompetencji, aby pomóc Tobie pozbyć się ograniczeń przeszłości, wykreować nową przyszłość oraz spojrzeć na siebie z drugiej strony lustra.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Szczecin

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Ks. Piotra Ściegienego 25, Szczecin
  Email:piotr@lifeprogress.pl
  Telefon:500 877 899
  WWW:lifeprogress.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.