Poznań

Marek Bukała

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Studiował Psychotraumatologię (Kod zawodu: 229910 według klasyfikacji zawodów i specjalności opracowanej przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej)

Nazywam się Marek Bukała i pracuję jako hipnoterapeuta / praktyk NLP ponieważ uwielbiam pomagać ludziom. Jestem absolwentem Cowan University of Perth, Australia, pedagogiem i nauczycielem, certyfikowanym Hipnoterapeutą oraz Terapeutą NLP. Jestem również członkiem National Guild of Hypnosis oraz International Board of Hypnosis. Posiadam ogromne doświadczenie nie tylko życiowe, ale również w biznesie. Byłem dyrektorem na Europę jednej z największych firm deweloperskich, partnerem firmy Coopers&Lybrant (obecnie PWC) oraz właścicielem dużych biznesów zarówno w Polsce jak i za granicą. Moim powołaniem zawsze była pomoc ludziom jako konsultant i jako terapeuta.

Zobowiązuję się zapewniać w pełni profesjonalne wsparcie i dyskrecję wszystkim potrzebującym pomocy. Pomagam pokonać ból, osiągać spokój i osiągać cele, pokonywać przeszkody i odkrywać na nowo talenty oraz pełen potencjał po to, by żyć zgodnie z własnymi wyborami. Oprócz dużego doświadczenia i pracy terapeutycznej miałem dużo szczęścia, aby szkolić się u najlepszych na świecie trenerów. Ta kombinacja doświadczeń dała mi niezbędne podstawy, zasoby i wiedzę umożliwiające mi efektywną pracę terapeutyczną. Pomagając w osiągnięciu celów, pomagam zmienić życie w najbardziej pozytywny sposób, w sposób najlepiej odpowiadający realizacji potrzeb. Dzięki moim umiejętnościom osiągam niezmiennie dobre wyniki w pracy terapeutycznej w zakresie w którym wymagana jest pomoc.

Możesz zmienić swoje życie w zaledwie kilku sesjach, więc nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziś. Wiele osób nie potrzebuje terapii, ale potrzebuje pomocy, aby osiągnąć swoje cele dzięki coachingowi. To jest kolejny obszar, w którym mogę pomóc.

Opinie

avatar
Ojciec

Pan Marek jest niezwykle doświadczonym i wrażliwym człowiekiem, który przez zrozumienie drugiej osoby pomaga jej zrozumieć i odnaleźć samą siebie. Mam przekonanie, że każdy z nas ma w sobie wszystko czego potrzebuje, by radzić sobie z największymi trudnościami, stresem, depresją, brakiem wiary w siebie i brakiem akceptacji, uzależnieniem, z niechęcią do życia włącznie. Trudności te zawsze mają swoją przyczynę, której nie da się wyleczyć żadnymi tabletkami. Tę przyczynę każdy może rozpoznać i przynajmniej złagodzić jej wpływ na swoje życie, tylko to nie jest takie proste! W mojej opinii, Pan Marek po prostu towarzyszy swoim pacjentom w dotarciu do istoty problemu, w nazwaniu go, a następnie podpowiada jak z tym problem sobie poradzić i co najważniejsze pomaga odnaleźć wartość samego siebie.

Moja nastoletnia córka doświadczyła wszystkich opisanych wyżej trudności, z próbą samobójczą włącznie. Pan Marek pomógł nam, rodzicom, nie oszaleć w bezsilności, której doświadczyliśmy, a zaraz potem znaleźć siły i sposoby, by wspomagać córkę w powrocie do realnego życia. Naszej córce pomógł uwierzyć w siebie i podjąć wysiłek pójścia za tym co buduje wartość jej życia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Markowi, ale przede wszystkim Opatrzności, dzięki której spotkaliśmy Go na naszej drodze, bo jak On sam mówi, w życiu nic nie dzieje się przypadkiem.

avatar
Anita

Hipnozie poddałam się po raz pierwszy i jestem wdzięczna za to spotkanie. Uderzył mnie Pana spokój i wewnętrzna harmonia. Wiedziałam ze spotkałam niezwykłego człowieka. Pomimo świadomej pracy nad sobą nie potrafiłam dać dobie rady z permanentnym bólem w podbrzuszu. Każdy rodzaj stresu powodował ze się nasilał, a żadne badanie nie podawało przyczyny a przez to i skutecznego wyzdrowienia Nie przypuszczałam ze ta sesja coś zmieni … To była moja podróż w głąb siebie. Za każdym oddechem odczuwałam coraz większy relaks i odprężenie. Zaufałam i czułam się bezpiecznie powierzając swoje tajemnice. Odczuwałam ze to co mi nie służyło: oddalało się i znikało a mój umysł i ciało stawało się lekkie. Życzę każdemu uczucia, pozbawionego ciężaru z przeszłości i traum. Życzę każdemu dotarcia do źródła poczucia siły i bezpieczeństwa w sobie.

avatar
Katarzyna

Niedawno zdecydowałam się na hipnozę, to nowe doświadczenie ale nie żałuję. Odbywała się ona w gabinecie pana Marka Bukały w Poznaniu. Troszeczkę obawiałam się nie wiedziałam jak sama się zachowam, co będę czuła, czy za bardzo nie odkryję się ze swoimi myślami tym co jest we mnie… Obawy okazały się niepotrzebne. Spotkanie z panem Markiem było bardzo ciepłe, spokojne w przytulnym gabinecie, i zaczęło się od luźnej rozmowy, powolutku zmierzającej w kierunku problemu z którym przyszłam. Podczas samej hipnozy, odczuwałam spokój , byłam odprężona, a zarazem nie odniosłam wrażenia, że utraciłam kontrolę nad samą sobą. To dziwne doświadczenie, ale dobre i miłe, teraz wiem, że podjęłam trafną decyzję. Jestem bardzo zadowolona bo pokonałam kolejną barierę w swoim życiu i wiem, że było warto.

avatar
Lena

Mój syn od lat trenuje judo. Przed każdymi zawodami odczuwał strach. Zaczął pracować z panem Markiem Bukałą i byłam zaskoczona efektami. Pomimo moich wątpliwości dostrzegłam zmiany w zachowaniu syna, nie tylko w odniesieniu do zawodów judo, ale również w życiu codziennym. Zdobycie złota na zawodach to tak naprawdę jeden z sukcesów. Pan Marek stał się mentorem dla zbuntowanego nastolatka. Jeżeli dziecko w wieku dojrzewania wyraża potrzebę pracy z emocjami i samo chętnie jeździ do Pana Marka – to jest to prawdziwe świadectwo umiejętności komunikacji, empatii i pełnego profesjonalizmu.

avatar
Danuta

Dziękuję za wczorajsze spotkanie, absolutnie nie komplementuje, ale chciałam podzielić się swoją myślą. Wyniosłam coś więcej oprócz zdrowotnego dobrodziejstwa i merytorycznego aspektu. Miłości, radości i wzajemnego szacunku nie da się zostawić za drzwiami na czas zawodowych obowiązków. Niosę w sercu Pana obraz i tą niebywałą energię. Serdecznie dziękuję.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Poznań

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Grudzieniec 76, Poznań
  Gabinet:Cieminko 29, 78-523 Cieminko
  Email:kontakt@centrumhipnozy.com
  Telefon:509 038 848

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.