Warszawa

Katarzyna Vermylen

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Moje zainteresowanie terapią zaczęło się podczas studiów (jestem socjologiem, specjalizacja psychologia społeczna). Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą (OMNI Hypnosis Training Center), coachem ICF (International Coach Federation), ukończyłam Neuro-Linguistic Programming z praktycznym zastosowaniem w hipnoterapii oraz Mistrzowskie NLP i hipnoterapia z elementami Treningu Trenerskiego.

Praktykę coachingową rozpoczęłam mieszkając przez prawie 5 lat w Belgii, a obecnie kontynuuję w Polsce. Bardzo ważnym elementem mojego podejścia do terapii jest ciągły rozwój zawodowy, systematycznie uczestniczę w kursach i warsztatach, podczas których pogłębiam swoją wiedzę oraz mam możliwość śledzenia najnowszych trendów i wymiany doświadczeń. Obecnie uczę się w akademii kształcenia Ustawicznego na kierunku Naturopata.

Pracuję w oparciu o techniki hipnoterapii, która jest skuteczną metodą radzenia sobie z naszymi emocjami i odzyskania równowagi wewnętrznej. Hipnoterapeuta poznaje stłumione przez Klienta emocje, które w połączeniu z powszechnym brakiem czasu dla siebie i tendencją do odkładania ważnych rzeczy na później mogą prowadzić do szeregu różnych chorób, które mają objawy zarówno psychiczne jak i fizyczne. Hipnoterapia jest najskuteczniejszym narzędziem pozwalającym na opanowanie stresu, lęków i fobii. Jest również pomocna przy walce z depresją, chorobą XX i XXI wieku, która zaczyna atakować młodzież, a nawet dzieci. Hipnoterapia najszybciej zmienia nasze przeświadczenia o nas samych i pozwala radzić sobie z takimi problemami jak brak akceptacji czy niskie poczucie własnej wartości i wynikające z nich konflikty wewnętrzne oraz problemy z relacjami międzyludzkimi.

Warto pamiętać, że nasz stan psychiczny i nasze choroby są wynikiem całego życia, niektóre problemy pojawiają się samoistnie, ale inne wynikają z naszych decyzji i stylu życia. Dlatego właśnie profilaktyka i szybkie reagowanie na niepokojące symptomy są dużo lepsze niż paniczne szukanie przypadkowych rozwiązań. Serdecznie zapraszam na swoje sesje, podczas których możemy zająć się konkretnym problemem albo po prostu pracować nad ogólnym poziomem samozadowolenia i rozwojem osobistym.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Warszawa

  Dane kontaktowe

  Gabinet:Bracka 25, Warszawa-Śródmieście
  Gabinet:Reja 6, Konstancin-Jeziorna
  Email:kasiav@centrumhipnozy.com
  Telefon:510 119 529

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.