Warszawa

Katarzyna Vermylen

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Moje zainteresowanie terapią zaczęło się podczas studiów (jestem socjologiem o specjalizacji psychologia społeczna). Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą (OMNI Hypnosis Training Center), coachem ICF (International Coach Federation), ukończyłam Neuro-Linguistic Programming z praktycznym zastosowaniem w hipnoterapii oraz Mistrzowskie NLP i hipnoterapia z elementami Treningu Trenerskiego.

Praktykę coachingową rozpoczęłam mieszkając przez prawie 5 lat w Belgii, a obecnie kontynuuję w Polsce. Bardzo ważnym elementem mojego podejścia do terapii jest ciągły rozwój zawodowy, systematycznie uczestniczę w kursach i warsztatach, podczas których pogłębiam swoją wiedzę oraz mam możliwość śledzenia najnowszych trendów i wymiany doświadczeń. Jestem dyplomowanym naturopatą (Akademia Kształcenia Ustawicznego Naturopata). Obecnie studiuję psychoterapię w Instytucie Psychologii Stosowanej.

Pracuję w oparciu o techniki hipnoterapii, która jest skuteczną metodą radzenia sobie z naszymi emocjami i odzyskania równowagi wewnętrznej. Hipnoterapeuta poznaje stłumione przez Klienta emocje, które w połączeniu z powszechnym brakiem czasu dla siebie i tendencją do odkładania ważnych rzeczy na później mogą prowadzić do szeregu różnych chorób, które mają objawy zarówno psychiczne jak i fizyczne. Hipnoterapia jest najskuteczniejszym narzędziem pozwalającym na opanowanie stresu, lęków i fobii. Jest również pomocna przy walce z depresją, chorobą XX i XXI wieku, która zaczyna atakować młodzież, a nawet dzieci. Hipnoterapia najszybciej zmienia nasze przeświadczenia o nas samych i pozwala radzić sobie z takimi problemami jak brak akceptacji czy niskie poczucie własnej wartości i wynikające z nich konflikty wewnętrzne oraz problemy z relacjami międzyludzkimi.

Warto pamiętać, że nasz stan psychiczny i nasze choroby są wynikiem całego życia, niektóre problemy pojawiają się samoistnie, ale inne wynikają z naszych decyzji i stylu życia. Dlatego właśnie profilaktyka i szybkie reagowanie na niepokojące symptomy są dużo lepsze niż paniczne szukanie przypadkowych rozwiązań. Serdecznie zapraszam na swoje sesje, podczas których możemy zająć się konkretnym problemem albo po prostu pracować nad ogólnym poziomem samozadowolenia i rozwojem osobistym.

Umawianie sesji tylko drogą telefoniczną.

Opinie

avatar
Małgorzata

Do p. Kasi poszłam do gabinetu, bo potrzebowałam zmian w życiu. Trafiłam do odpowiedniej osoby. Pani Kasia jest osobą empatyczną, kompetentną, o dużej wiedzy. Rozmowa była interesująca, pokazała w jakich sferach należy się wzmocnić. Polecam serdecznie p. Kasię, bo spotkanie było nieszablonowe i wnioslo wiele w moje życie.

avatar
Piotr

Szczerze i gorąco polecam Panią Kasię, jako osobę niezwykle ciepłą i kontaktową, która potrafi wysłuchać i w odpowiedni sposób zareagować na traumy, zwłaszcza z dzieciństwa!!! Polecam również hipnoterapię. Tego nie da się opisać słowami. Potrzeba tylko chęci nie odwagi…..bo nie ma czego się bać!!!!

avatar
Anna

Pani Katarzyna wzbudza zaufanie. Jest otwarta, serdeczna, zaangażowana. Polecam z całego serca. Zresztą kto ma do niej trafić ten trafi:-) Dziękuję!

avatar
Marianna

Polecam z całego serca – sto procent zaangażowania i znakomite efekty. Po dwóch wizytach czuję jak odzyskuję siebie, wracam do wewnętrznej mądrości, mam więcej lekkości. Dziękuję!

avatar
Marta

Psychoterapeutka z indywidualnym podejściem do pacjenta, przenikliwa, dociekliwa, wprowadziła mnie w stan hipnozy i odbyłyśmy oczyszczającą sesję. Pojawię się jeszcze na terapi, ponieważ wiem, że to dopiero początek drogi do pozbycia się trudnych przeżyć, serdecznie polecam

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Warszawa

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Bracka 25, Warszawa-Śródmieście
  Gabinet:ul. Reja 6, Konstancin-Jeziorna
  Email:kasiav@centrumhipnozy.com
  Telefon:510 119 529
  WWW:biomed-holistic.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.