Warszawa

Michał Cieślakowski

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Hipnoterapeuta, instruktor hipnozy i twórca autorskich technik pracy z głębokim transem hipnotycznym. Specjalizuje się w hipnoterapeutycznej pracy ze sferą snu, a także w hipnozie eksperymentalnej. Zajmuje się hipnozą i hipnoterapią od 2004 roku. Organizator międzynarodowych warsztatów „Mistrzowie Hipnozy”, sprowadzając do Polski największych autorytetów tej dziedziny.

Przede wszystkim – praktyk, który na swoim koncie ma kilka tysięcy zahipnotyzowanych ludzi, a kilkuset przeszkolonych. Jego największymi atutami są precyzja i dbanie o szczegóły, a także utrzymywanie równowagi pomiędzy sercem a rozumem.

Opinie

avatar
Monika

Czekałam z wiadomością do Ciebie, bo chciałam być absolutnie pewna, że mój problem odszedł całkowicie.

W głowie mi się to zmieścić nie chciało, że w przeciągu 2 spotkań można załatwić tak poważny problem, który nosiłam w sobie przeszło 20 lat. Po wybuchach złości nie został już nawet ślad, a relacja z córką uległa zdumiewającej poprawie. Moja chęć kontrolowania jej odeszła jak ręką odjął. Wspominałeś, że mogą być skutki uboczne tej terapii i SĄ. Poprawiła się o niebo także relacja z mężem i z mamą. Poprawiła się również moja relacja z samą sobą i tak myślę, że to chyba było kluczem do wszystkiego. Dziękuję, że pokazałeś mi drogę do akceptacji i miłości.

avatar
Artur

Właśnie minął trzeci miesiąc odkąd każdej nocy śpię jak dziecko. Mam tyle energii, że nikt mnie nie poznaje. Nie. Inaczej! Wszyscy poznają mnie na nowo. Ludzie pytają „Co zrobiłeś ze Ślimakiem!?”, a ja na to „Ślimaka już nie ma. Mówcie mi Struś Pędziwiatr!”. Haha! Przez te 3 miesiące skończyłem 2 projekty biznesowe, których finisz planowałem na koniec roku. W końcu czuję, że żyję. A technika autohipnozy, której mnie nauczyłeś – rewelacja ! Powinni tego w szkołach uczyć. Chcę więcej! Widzimy się na kursie Twojej hipnozy biznesowej! Cześć i chwała!

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  terapeuta hipnoterapeuta Warszawa

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Jana Kazimierza 50, Warszawa
  Email:michalc@centrumhipnozy.com
  Telefon:606 101 501
  WWW:barwyumyslu.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.