Wrocław

Artur Makieła

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń E-mail

O mnie

Nazywam się Artur Makieła i jestem trenerem mentalnym, hipnotyzerem i hipnoterapeutą, czyli człowiekiem, który zajmuje się pracą z ludzką podświadomością i praktycznym wykorzystaniem potęgi ludzkiego umysłu. Pomagam ludziom w biznesie i życiu prywatnym. Uczę jak wykorzystać precyzyjne zasady, które działają w komunikacji do generowania większych zysków. Pomagam także przełamywać wewnętrzne blokady w zakresie wystąpień publicznych, poznawania innych ludzi, budowania relacji, pełnego akceptowania siebie, podnoszenia wiary w siebie i pewności siebie.

Pomagam zrozumieć mechanizmy komunikacji, które wpływają na to jak się czują ludzie w Twoim towarzystwie i jakie decyzje podejmują. Być może znasz mnie dzisiaj jako człowieka określanego przez media mianem najbardziej znanego hipnotyzera w Polsce albo człowieka, który zahipnotyzował Przystanek Woodstock. Być może spotkaliśmy się już gdzieś na szkoleniach, w przestrzeni mass mediów albo internetu, a być może spotykamy się po raz pierwszy. Być może znasz mnie jako eksperta od hipnozy z programów TVN, TVN24BiS, TVP3 albo TTV, a być może widzieliśmy się na platformie TEDx. Tak czy inaczej, pozwól, że podzielę się z Tobą kawałkiem mojej historii.

Zanim świat potoczył się tak, że zacząłem pomagać ludziom zarówno w ich życiu prywatnym jak i ich biznesach, szukałem sposobów, żeby pomóc sobie przestać być nieśmiałym i zakompleksionym człowiekiem i nauczyć się jasno wyrażać własne zdanie. Wszystko co dziś robię jest swoistym chichotem historii, ponieważ pamiętam swoje początki. Pamiętam chłopca, który miał jakieś 10 lat i był tak nieśmiały, że wstydził się rozmawiać z ludźmi. Pamiętam młodego człowieka, który miał dużo ideałów i chęci, ale żadnych narzędzi do tego, aby być osobą, która prowadzi innych. Wszystko czego dziś uczę, to wiedza, którą wdrożyłem we własnym życiu, ubrałem w duplikowalne modele, przełożyłem na konkretne rezultaty i sprawdziłem, że działa. Dzisiaj pracuję z ludźmi, którzy świadomi konieczności własnego rozwoju poszukują sprawdzonych narzędzi i strategii do podnoszenia jakości życia i rezultatów w życiu zawodowym i prywatnym.

W gabinecie pracuję zarówno z problemami wynikającymi z nieprzepracowanych emocji, jak również z Twoimi mentalnymi zasobami, które warto wykorzystać lepiej. Jestem hipnoterapeutą certyfikowanym przez IAPCH, członkiem stowarzyszenia BAHYP oraz współzałożycielem Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii.

Kontakt

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.

  Dane kontaktowe

  Gabinet:ul. Leszczyńskiego 4, Wrocław
  Email:kontakt@arturmakiela.pl
  Telefon:601 916 430
  WWW:arturmakiela.pl

  Pozostałe gabinety

  Zapraszamy do naszych gabinetów na terenie całej Polski.