Wrocław

Artur Makieła

Dowiedz się więcej o naszym hipnoterapeucie.
Zadzwoń

O Mnie

Nazywam się Artur Makieła i jestem trenerem mentalnym, hipnotyzerem i hipnoterapeutą, czyli człowiekiem, który zajmuje się pracą z ludzką podświadomością i praktycznym wykorzystaniem potęgi ludzkiego umysłu. Pomagam ludziom w biznesie i życiu prywatnym. Uczę jak wykorzystać precyzyjne zasady, które działają w komunikacji do generowania większych zysków. Pomagam także przełamywać wewnętrzne blokady w zakresie wystąpień publicznych, poznawania innych ludzi, budowania relacji, pełnego akceptowania siebie, podnoszenia wiary w siebie i pewności siebie.

Pomagam zrozumieć mechanizmy komunikacji, które wpływają na to jak się czują ludzie w Twoim towarzystwie i jakie decyzje podejmują. Być może znasz mnie dzisiaj jako człowieka określanego przez media mianem najbardziej znanego hipnotyzera w Polsce albo człowieka, który zahipnotyzował Przystanek Woodstock. Być może spotkaliśmy się już gdzieś na szkoleniach, w przestrzeni mass mediów albo internetu, a być może spotykamy się po raz pierwszy. Być może znasz mnie jako eksperta od hipnozy z programów TVN, TVN24BiS, TVP3 albo TTV, a być może widzieliśmy się na platformie TEDx. Tak czy inaczej, pozwól, że podzielę się z Tobą kawałkiem mojej historii.

Zanim świat potoczył się tak, że zacząłem pomagać ludziom zarówno w ich życiu prywatnym jak i ich biznesach, szukałem sposobów, żeby pomóc sobie przestać być nieśmiałym i zakompleksionym człowiekiem i nauczyć się jasno wyrażać własne zdanie. Wszystko co dziś robię jest swoistym chichotem historii, ponieważ pamiętam swoje początki. Pamiętam chłopca, który miał jakieś 10 lat i był tak nieśmiały, że wstydził się rozmawiać z ludźmi. Pamiętam młodego człowieka, który miał dużo ideałów i chęci, ale żadnych narzędzi do tego, aby być osobą, która prowadzi innych. Wszystko czego dziś uczę, to wiedza, którą wdrożyłem we własnym życiu, ubrałem w duplikowalne modele, przełożyłem na konkretne rezultaty i sprawdziłem, że działa. Dzisiaj pracuję z ludźmi, którzy świadomi konieczności własnego rozwoju poszukują sprawdzonych narzędzi i strategii do podnoszenia jakości życia i rezultatów w życiu zawodowym i prywatnym.

W gabinecie pracuję zarówno z problemami wynikającymi z nieprzepracowanych emocji, jak również z Twoimi mentalnymi zasobami, które warto wykorzystać lepiej. Jestem hipnoterapeutą certyfikowanym przez IAPCH, członkiem stowarzyszenia BAHYP oraz współzałożycielem Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii.

Kontakt

Dane Kontaktowe

Gabinet:Leszczyńskiego 4, Wrocław
Email:kontakt@arturmakiela.pl
Telefon:601 916 430
WWW:arturmakiela.pl